Program pondělního koncertu

PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT v kostele sv. Mikuláše V NOVÉ PACE – 11. 12. 2017

1. ADESTE FIDELES – vokální trio: Eva Matějovská, Simona Drábková, Iveta Prajzlerová

2. I KNOW HIM SO WELL – B. Anderson, T. Rice and B. Ulvaeus – vokální soubor SOŠPg: Eva Matějovská, Tereza Majerová , Sára Veselá, Eliška Bretšnajdrová, Lucie Leinerová, Alice Vacková, Eliška Bochová, Patricie Tachas, Adéla Křivdová

Dětský pěvecký sbor Gymnázia v Nové Pace

3. POZDRAVENO BUDIŽ SVĚTLO

4. POSLYŠTE S RADOSTÍ

5. Z ARCHY VYPUŠTĚNÝ HOLOUBKU – Franusův kancionál

6. SHALOM ALEICHEM – izraelská

7. BÍLÉ VLOČKY – lotyšská

8. ADESTE FIDELES – G. Gilpin

Sbormistryně: Mgr. Alena Lelková

klavírní doprovod: Mgr. Alena Matějovská

flétna: Kateřina Svobodová

harfa: Tereza Entová, violoncello: Kateřina Machková

kytary: Jakub Veselý a Vojtěch Hodula

klávesy: Michal Kříž, bicí: Matěj Vik a Martin Plecháč

Flautissimo flétnové trio ZUŠ Hořice – Kateřina Svobodová, Magdaléna Pospíšilová a Pavlína Marková. Působí v ZUŠ Hořice pod vedením p. Jaromíra Soukupa

9. VALSE MUSSETE – J. Linckelmann

10. 1.věta Allegro z Flétnového tria A-dur – Chritian Ludwig Dieter

AMABILE, dívčí pěvecký sbor SOŠPg v Nové Pace

11. PROCESSION – B. Britten

12. GLORIA – J. Novák

13. JESU DECUS ANGELICUM – J. S. Bach

14. PATER NOSTER – X. Sarasola

15. JUBILATE DEO – J. Swider

16. POSLECHNĚTE MNE MÁLO – v úpravě J. Křičky

17. MODLITBA – O. G. Brzobohatý

Sbormistryně: Mgr. Alena Matějovská

klavírní doprovod: MgA. Monika Chmelařová

flétna: Iveta Prajzlerová, violoncello: Tobiáš Tláskal

HLAS při MKS Nová Paka

18. ALTA TRINITA – 15. stol.

19. CO SE ONÉ NOCI STANE

20. BŮH COŽ VĚČNÝ ULOŽIL – z českých rorátů

21. AVE MARIA – V. Ptáček

22. AVE VERUM – W. A. Mozart

23. ALLELUIA – Young Gordon

Sbormistryně: Mgr. Alena Lelková

klavírní doprovod: Klára Zahradníková

24. Společné zpívání: KOLEDA – výběr nejoblíbenějších písní vánočních – K. Stecker

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *